Wyświetl pojedynczy post
Edson
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14665
Stary 12.10.2011, 20:19
gosc2332 napisał(a):Wyświetl post
Chodzi mi o ostatnie zdanie Twojego wywodu
To racz następnym razem zacytować to jedno zdanie do którego się odnosisz, a nie całą wypowiedź. Nie będę rozwijał tej myśli jaką napisałem w ostatnim zdaniu, bo bym do północy nie skończył, ale powiem Ci jedno: warto budować swoją opinię o polityce na RÓŻNYCH źródłach informacji. Dlatego polecam raz na jakiś czas poczytać Rzeczpospolitą, Uważam Rze, Gazetę Polską, Nasz Dziennik czy nawet oglądnąć TV Trwam, bo jak z góry zakładasz, że piszą/gadają tam bzdury to znaczy jesteś mocno ograniczony. I nie martw się, nie jestem stałym czytelnikiem/widzem żadnego z w/w źródeł, ale też nie mam zamiaru ograniczać się do TVP, TVN i Onetu. Tobie też to radzę.
"Dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy" Maciej Żurawski