Edson napisał(a):

No to zabłysnąłeś jak twierdzisz, że o sytuacji społeczno-politycznej w Polsce na końcu XVIII wieku wyczytałem na stronie niezależnej. Może jeszcze mi powiesz, że książki o historii Polski są propisowskie
|
Chodzi mi o ostatnie zdanie Twojego wywodu
