Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7077
Stary 12.10.2011, 19:46
Karty Kibica w zaden inny sposob nie mozna wyrobic.. trzeba sie stawic osobiscie. I tak jak to nie jest wymysłem klubu tak koniecznosc wyrabiania kart też nie.

Powrót Legend od meczu z Jagą - zaczynamy oczywiście od Henryka Reymana http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...na_reymonta_22 nie przegap.
Ostatnio edytowane przez CH. : 12.10.2011 o godz. 19:50.
Odpowiedz cytując