Karty Kibica w zaden inny sposob nie mozna wyrobic.. trzeba sie stawic osobiscie. I tak jak to nie jest wymysłem klubu tak koniecznosc wyrabiania kart też nie.
Powrót Legend od meczu z Jagą - zaczynamy oczywiście od Henryka Reymana
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...na_reymonta_22 nie przegap.