Edson napisał(a):

|
Tak, tylko nie zapominaj, że do Konfederacji Targowickiej w 1792 roku doprowadzili magnaci: Potocki, Branicki i Rzewuski, bo twierdzili, że uchwalenie Konstytucji 3 maja "zagraża demokracji". Konsekwencją tego była interwencja zbrojna Rosji i Prus w Polsce, następnie insurekcja kościuszkowska w 1794, a rok później Polska na 123 lata zniknęła z mapy Europy. Dziś też ta tzw. "Elita" głosuje na partię, która ma w dupie interesy Polski, tylko liże dupę Ruskom i Unii.
|
Polecam mniej niezaleznej i tym podobnych stron
Jaroo1 napisał(a):

|
I znow ten jezyk nienawisci, nasmiewanie sie z PiSu i szukanie spisku. Ehh
|
Powyżej pokazałeś ładnie jak wygląda język miłości, z nikogo się nie naśmiewałeś, wyzywałeś.