Oldpara napisał(a):

Nie wiem, czy tylko ja mam takie wrażenie, ale odkąd pojawił sie shutbox, aktywność na forum zmalała. Może poza shutboxem. Aż sie zdziwiłem, że np. temat dotyczący meczu Legia-Wisła był dużo bardziej popularny na forum wojskowych niż na naszym.
Może ludzie się "wypstrykują" pisząc w shutboxie - ale to nie pozwala prowadzić dyskusji tym , co logują sie raz na jakiś czas. A może po prosotu ich denerwuje to, że shutbox i relacja wyskakuje zawsze na poczatku forum rozwalajac komfort przeglądania (do niedawna nie wiedziałem, ze to sie da wyłączyć, i zapewne wiekszość standardowych userów też nie wie)
|
Głównym założeniem Shoutbox'a było dociążenie tematów meczowych w czasie trwanie spotkań.
Miało to ograniczyć durnowate i jednozdaniowe wpisy, powiedzmy sobie szczerze nie wnoszące do dyskusji NIC.
W tematach meczowych wypowiadają się osoby, które moim zdaniem mają do przekazania coś więcej niż tylko '' Biton jest taki i owaki''.
Co nie pozwala prowadzić dyskusji - shoutbox
Jeżeli tak, to mam trochę inne zdanie na ten temat, bo uważam, że można prowadzić dyskusję w temacie meczowym zwłaszcza teraz, kiedy nie trzeba szukać spośród 100 wpisów, sensownych postów ludzi z którymi można podyskutować.
Co do ''rozwalającej' forum relacji z każdego meczu i shoutbox'a już tłumaczę dla wszystkich, bo widzę że Ty już o tym wiesz:
Zarówno relację meczu oraz SB można w łatwy sposób ''zamknąć''
- zaznaczone ''dziubki'' ułatwią korzystanie forum jeżeli komuś przeszkadza relacja czy też shoutbox.
Pozdrawiam.