Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2788
Stary 12.10.2011, 19:17
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem, czy tylko ja mam takie wrażenie, ale odkąd pojawił sie shutbox, aktywność na forum zmalała. Może poza shutboxem. Aż sie zdziwiłem, że np. temat dotyczący meczu Legia-Wisła był dużo bardziej popularny na forum wojskowych niż na naszym.

Może ludzie się "wypstrykują" pisząc w shutboxie - ale to nie pozwala prowadzić dyskusji tym , co logują sie raz na jakiś czas. A może po prosotu ich denerwuje to, że shutbox i relacja wyskakuje zawsze na poczatku forum rozwalajac komfort przeglądania (do niedawna nie wiedziałem, ze to sie da wyłączyć, i zapewne wiekszość standardowych userów też nie wie)

Głównym założeniem Shoutbox'a było dociążenie tematów meczowych w czasie trwanie spotkań.
Miało to ograniczyć durnowate i jednozdaniowe wpisy, powiedzmy sobie szczerze nie wnoszące do dyskusji NIC.
W tematach meczowych wypowiadają się osoby, które moim zdaniem mają do przekazania coś więcej niż tylko '' Biton jest taki i owaki''.

Co nie pozwala prowadzić dyskusji - shoutbox
Jeżeli tak, to mam trochę inne zdanie na ten temat, bo uważam, że można prowadzić dyskusję w temacie meczowym zwłaszcza teraz, kiedy nie trzeba szukać spośród 100 wpisów, sensownych postów ludzi z którymi można podyskutować.


Co do ''rozwalającej' forum relacji z każdego meczu i shoutbox'a już tłumaczę dla wszystkich, bo widzę że Ty już o tym wiesz:

Zarówno relację meczu oraz SB można w łatwy sposób ''zamknąć''


- zaznaczone ''dziubki'' ułatwią korzystanie forum jeżeli komuś przeszkadza relacja czy też shoutbox.

Pozdrawiam.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując