AS82 napisał(a):

Chcesz moherowym babciom dawać testy do rozwiązywania,myślisz ,że by przez to przebrnęły ? To byłby kolejny strzał w stope dla PISu 
Pozatym jak pokazały wybory na PIS głosuje wieś i najwiecej ludzi z wykształceniem podstawowym i zasadniczym , wiec wyborcy PISu nie robcie z siebie geniuszy i "wykształconej elity"
|
Jak się wyeliminuje z jednej strony moherowe babcie, z drugiej także młodszych idiotów jak Ty, to na pewno demokracja na tym nie ucierpi. Najbardziej ucierpiałby pewnie Ruch Palikota, reszta mniej więcej po równo by dostała jak na mój gust.