|
No nie wiem....teraz mamy koszulki ze specjalnej, limitowanej serii. Być może to nie chodzi o to, że klubu nie stać, że dziaduje czy coś, ale po prostu Adidas nie jest w stanie przestawiać maszyn bo np. Małeckiemu zabrakło kompletów.
Dawniej nie byo z tym problemu, i wydaje mi się, że to jest właśnie związane ze "specjalnością" tych koszulek.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|