Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#956
Stary 12.10.2011, 18:59
No nie wiem....teraz mamy koszulki ze specjalnej, limitowanej serii. Być może to nie chodzi o to, że klubu nie stać, że dziaduje czy coś, ale po prostu Adidas nie jest w stanie przestawiać maszyn bo np. Małeckiemu zabrakło kompletów.

Dawniej nie byo z tym problemu, i wydaje mi się, że to jest właśnie związane ze "specjalnością" tych koszulek.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując