|
Banita
Offline
|
|
Gervas napisał(a): 
A na PO najwięcej skazanych i co z tego?
A co do "wykształconej elyty" teraz wystarczy chodzić, bo masz po 7 terminów, a uczelnia i tak Cie nie wyrzuci bo dostaje za Ciebie kasę, w dzisiejszych czasach wykształcenie wyższe nic nie znaczy, a segregowanie ludzi na tej podstawie pokazuje jak jesteś ograniczony
ps. tak, mam przed imieniem mgr inż, więc daruj sobie wycieczki osobiste
|
ty sobie daruj
|
|