Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14656
Stary 12.10.2011, 18:30
Gervas napisał(a):Wyświetl post
A na PO najwięcej skazanych i co z tego?
A co do "wykształconej elyty" teraz wystarczy chodzić, bo masz po 7 terminów, a uczelnia i tak Cie nie wyrzuci bo dostaje za Ciebie kasę, w dzisiejszych czasach wykształcenie wyższe nic nie znaczy, a segregowanie ludzi na tej podstawie pokazuje jak jesteś ograniczony

ps. tak, mam przed imieniem mgr inż, więc daruj sobie wycieczki osobiste
ty sobie daruj