|
ok wester zwracam honor.
aczkolwiek znam chłopa który sonduje dla Leszka niższe ligi polskie i cały czas pracuje jak pracował.
i w sumie, scoutingu nikt nie musi miec bo po co,skoro scouting ewoluował tak, ze teraz prawie każdy piłkarz ma swojego menadzera który jeździ i oferuje go roznym klubom. Teraz to piłkarze scoutują który klub ich chce , a nie odwrotnie.
Sztuką jest posiadać akademię i wytrenować piłkarza.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|