Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51554
Stary 12.10.2011, 18:26
ok wester zwracam honor.

aczkolwiek znam chłopa który sonduje dla Leszka niższe ligi polskie i cały czas pracuje jak pracował.

i w sumie, scoutingu nikt nie musi miec bo po co,skoro scouting ewoluował tak, ze teraz prawie każdy piłkarz ma swojego menadzera który jeździ i oferuje go roznym klubom. Teraz to piłkarze scoutują który klub ich chce , a nie odwrotnie.

Sztuką jest posiadać akademię i wytrenować piłkarza.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując