Cytat:
Co rozumiesz ze Lech zwinął scouting? Znam jednego scouta Lecha POZ i nic mi o tym nie mówił.
O tym że Legia nie ma scoutingu.....to skąd wiesz? Pomiajając to ze Legia ma Akademie Piłkarską coś o czym my możemy marzyć to ostatnio podpisali mużina. Jak to możliwe skoro nie mają scoutingu, nie uwierze ze 17 letni reprezentant młodzieżówki Ghany sam przyjechał akurat do Warszawy i akurat poszedł na Pepsikowską 3. Fakty Panie przedstaw, fakty.
|
Przecież Józwiak sam o tym wspominał. Stwierdził, że nie można liczyć na lojalność skauta bo on zaproponuję piłkarza tam gdzie dostanie więcej kasy. Dlatego u nich odbywa się to na zasadzie mają wyrobione kontakty z "tubylcami" ludźmi którzy znają się na danej lidze, oni dają im np sygnał że jest ciekawy zawodnik i Jóźwiak jedzie go oglądać. -
Znajdź sobie ten wywiad!!!. Zresztą branie na testy piłkarzy od Dahana tylko utwierdzam mnie w tym że mają gówno nie skauting.
Co do Lecha nie znalazłem źródła w którym wypowiadał się o tym nawet Rutkowski
Tutaj jest coś napomomnianie.
http://www.weszlo.com/news/7132-Lech...rone_Barcelony
Masz panie.