|
Wprowadzenie młodego piłkarza to nie jest takie "hop siup" i musiałby Cupiał być wyrozumiały.Mniejsza czy z akademii czy z 3ciej ligi. Jak jest non stop parcie na wynik, a trener ma w 2 letnim kontrakcie - zdobyć MP, wejść do LM, dyr sportowy to samo. To oni mają gdzieś młodzików czy inne szkółki, bo wiedzą, że po kilku meczach może ich nie być!
Tyle razy zbieraliśmy cięgi w Europie, właściwie dobry był tylko jeden sezon w UEFA
A kapitan tego statku dalej nie chce obrać innego kursu. Może mapy zgubił ? ;/
. .
|