Ogryzek napisał(a):

Uważam że wszelkie przeginanie w każdą stronę jest niezdrowe - możemy sprowadzać dojrzałych obcokrajowców (czasami niestety już przejrzałych) ale czemu nie ściągamy z niższych lig takich Jankowskich dla równowagi?
|
Bo jak Jankowski był w niższej lidze to "nie był tym kim jest teraz"
a że my chcemy "JUŻ" a nie "za kilka lat " to mamy to co mamy czyli ku*** nic.
niestety, nie funkcjonujemy jak klub piłkarski tylko jak firma piłkarska. Co sezon zatrudniamy nowych pracowników z nadzieją na sukcesy, ale to dalej sa rzemieślnicy.
Wisła nie potrafi ociosać talentu, taki Marcelo po prostu był dobry dlatego poszedł dalej. Kuba miał talent dlatego poszedł dalej, a reszta ?Sprzedaliśmy gdzieś kogoś kto ma +/- 23 lata ? Jeśli juz to Termalica albo Flota.
Edyta :
westersty; napisał(a):
|
Spójrzmy na to co się dzieje. Lech zwinął skauting, Legia wcale go nie ma
|
Co rozumiesz ze Lech zwinął scouting? Znam jednego scouta Lecha POZ i nic mi o tym nie mówił.
O tym że Legia nie ma scoutingu.....to skąd wiesz? Pomiajając to ze Legia ma Akademie Piłkarską coś o czym my możemy marzyć to ostatnio podpisali mużina. Jak to możliwe skoro nie mają scoutingu, nie uwierze ze 17 letni reprezentant młodzieżówki Ghany sam przyjechał akurat do Warszawy i akurat poszedł na Pepsikowską 3. Fakty Panie przedstaw, fakty.
westerstyl napisał(a):
|
Ja tu naprawdę nie widzę dużej filozofii w prowadzaniu klubu
|
I zapewne dlatego nie masz pojęcia o tym jak to wszystko funkcjonuje.