Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51547
Stary 12.10.2011, 17:09
Bo p. Cupiał chce sukcesu na wczoraj."Walka" o LM co roku być musi . Chyba nie trzeba tłumaczyć, że przerzucając się na "Jankowskich" Wisła mogłaby nie tylko nie zdobyć MP, ale w ogóle mieć moment gdzie zacznie zbierać w łeb zanim te talenty się rozwiną i dojrzeją do walki o najwyższe cele.

Do takiego modelu trzeba rozwagi i cierpliwości. Czytając wpisy nie wydaje mi się by kibice ją posiadali.

Mniejsza o kibiców, czy posiada ją właściciel ? Wg mnie nie. Ludzie się tak nie zmieniają. Zawsze będzie tu rollercoaster, a dyr sportowi czy trenerzy będą sprowadzać co raz to nowe wynalazki byle obronić MP i zagrać o LM bo taki w końcu cel przed nimi się stawia. Cel krótkowzroczny.
Ostatnio edytowane przez tofik : 12.10.2011 o godz. 17:15.
..
Odpowiedz cytując