Bo p. Cupiał chce sukcesu na wczoraj."Walka" o LM co roku być musi

. Chyba nie trzeba tłumaczyć, że przerzucając się na "Jankowskich" Wisła mogłaby nie tylko nie zdobyć MP, ale w ogóle mieć moment gdzie zacznie zbierać w łeb zanim te talenty się rozwiną i dojrzeją do walki o najwyższe cele.
Do takiego modelu trzeba rozwagi i cierpliwości. Czytając wpisy nie wydaje mi się by kibice ją posiadali.
Mniejsza o kibiców, czy posiada ją właściciel ? Wg mnie nie. Ludzie się tak nie zmieniają. Zawsze będzie tu rollercoaster, a dyr sportowi czy trenerzy będą sprowadzać co raz to nowe wynalazki byle obronić MP i zagrać o LM bo taki w końcu cel przed nimi się stawia. Cel krótkowzroczny.