Edson napisał(a):

|
Dokładnie Worcester! Proponuję, żeby być uprawnionym do głosowania trzeba zrobić test wiedzy o polityce z ostatnich 4 lat,
|
Chcesz moherowym babciom dawać testy do rozwiązywania,myślisz ,że by przez to przebrnęły ? To byłby kolejny strzał w stope dla PISu
Pozatym jak pokazały wybory na PIS głosuje wieś i najwiecej ludzi z wykształceniem podstawowym i zasadniczym , wiec wyborcy PISu nie robcie z siebie geniuszy i "wykształconej elity"