Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14654
Stary 12.10.2011, 17:04
Edson napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie Worcester! Proponuję, żeby być uprawnionym do głosowania trzeba zrobić test wiedzy o polityce z ostatnich 4 lat,
Chcesz moherowym babciom dawać testy do rozwiązywania,myślisz ,że by przez to przebrnęły ? To byłby kolejny strzał w stope dla PISu

Pozatym jak pokazały wybory na PIS głosuje wieś i najwiecej ludzi z wykształceniem podstawowym i zasadniczym , wiec wyborcy PISu nie robcie z siebie geniuszy i "wykształconej elity"
Ostatnio edytowane przez AS82 : 12.10.2011 o godz. 17:07.