mitmichael napisał(a):

|
Niech wszyscy popatrza na ta sume i beda wiedziec dlaczego Wisła sciaga obcokrajowcow. Przeciez to jest smiech na sali taka cena
|
Niech wszyscy pomyślą - gdzie byliśmy jak Jankowski był do wzięcia za czapkę gruszek.....
A wiem, szukaliśmy kolejnego przyszłościowego gracza jak Lamey.
Nikt nam nie każe kupować piłkarza za 2,5 mln - bo chyba nie wmówisz mi że Ruch zapłacił rok temu za niego kokosy. Wszak to klub bez większych pieniędzy.
Uważam że wszelkie przeginanie w każdą stronę jest niezdrowe - możemy sprowadzać dojrzałych obcokrajowców (czasami niestety już przejrzałych) ale czemu nie ściągamy z niższych lig takich Jankowskich dla równowagi?