Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51545
Stary 12.10.2011, 16:44
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
Być może nie był on w kręgu zainteresowania Wisły ale zobaczmy... Ruch wycenia gościa na 2,5mln euro. Przecież to niepojęte! Gościa który ma dobrą 1(!) rundę wycenia sie na taką kase na którą wycenia sie zawodników z innych lig po przynajmniej 1 dobrym sezonie.
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,75916,t...wiadomosc.html
Niech wszyscy popatrza na ta sume i beda wiedziec dlaczego Wisła sciaga obcokrajowcow. Przeciez to jest smiech na sali taka cena
Odpowiedz cytując