Być może nie był on w kręgu zainteresowania Wisły ale zobaczmy... Ruch wycenia gościa na 2,5mln euro. Przecież to niepojęte! Gościa który ma dobrą 1(!) rundę wycenia sie na taką kase na którą wycenia sie zawodników z innych lig po przynajmniej 1 dobrym sezonie.
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,75916,t...wiadomosc.html