Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14647
Stary 12.10.2011, 15:18
Cytat:
Dlugo dlugo nie a potem wcale, Jarek do wladzy nie dojdzie nigdy bo jego elektorat wymiera reguralnie z roku na rok, a mlodzi maja troche inna wizje przyszlej Polski, Polski nowoczesnej a nie sredniowiecznej gdzie ksiad na to alfa i omega.
Tak jest! I o taka Polske walczmy, Polske kolorowa, teczowa, spedalona, swiecka! Mi tez sie wiele rzeczy nie podoba u ksiezy (chodzi o sprawy finansowe glownie) ale pluje na takich ludzi, ktorzy wiare katolicka postrzegaja przez pryzmat ksiezy. Ksiadz to jest tylko czlowiek, czasami pewnie zostaje taki ksiedzem po to zeby miec latwiejsze zycie a nie zeby sluzyc Bogu, nie mozna postrzegac wiary przez czyny ksiezy czy ludzi. Bo wtedy mozna powiedziec, ze kazda wiara jest do kitu, w ogole wszystko jest do kitu poniewaz czlowiek z reguly jest zly.
Ja bym chcial aby Polska miala jakis charakter, jakas wiare, jakas tozsamosc. A nie najlepiej wyzbyc sie wiary, lagi i godla tez bo nowoczesniejsze by byly barwy UE, jezyka tez bo w sumie latwiej byloby sie po angielsku porozumiewac. Ludzie zastanowcie sie co wy .......icie bo sie nie obejrzymy a nasz kraj straci wszystkie wartosci, caly kodeks moralny, cala swoja kulture i tozsamosc, o ktorej pisalem wyzej. Juz sie tak dzieje, stajemy sie zachodnioeuropejskim cwelowskim krajem, w ktorym lepiej byc pedalem, odmiencem, zydem, zbokiem bo jestes wtedy na czasie, jestes soba i masz wiecej przywileji, z kolei bycie praktykujacym katolikiem, patriota, czlowiekiem ubranym w dres, czy normalnie przecietnie jest takie zle, niemodne i jak tak w ogole mozna. Jak mozna w Boga wierzyc jak jakies zacofance skoro w Europie to sie w takie glupstwa juz nie bawi, jak mozna byc partiota, po co nim byc? I jak mozna sie ubrac na szaro-buro zamiast ladnie kolorowiutko, jakas chusta by sie przydala czy finezyjne ubranko.
Unia Wam wjebala do glowy tyle gowna, ze ciezko sie Wam go bedzie pozbyc. Precz z ta pieprzona nowoczesnoscia na pokaz, niech Polska pozostanie Polska, czyli normalnym krajem z zasadami a nie krajem rozpustnikow

I jeszcze odnosnie osob, ktore sa za PO i sie tu wypowiadaja. Np spojrzcie na posty saklaka, ten, ktory wypoina PiSowcom jezyk nienawisci, ta agresje, ktoremu sie nie podoba Kaczynski za caloksztalt, sam jak sie zachowuje? ta sama historia co Kaczynski czy wielu osob, ktorzy sa za PiSem. Jakies urojenia, oskarzenia, ublizanie, agresywny jezyk. Ale oczywiscie u siebie tego nie zauwazy, lecz jak przyjdzie czas to wypomni przeciwnikom, ze naskakuja na rozmowce jak stado wilkow, ze nie ma co dyskutowac na argumenty bo w pojedynke nie pokona sie stada Pisiorow, a na koniec dorzuci swoje madrosci o Polsce bez kosciolow za to z meczetami

Cytat:
jednocześnie Ci sami ludzie chcą aby w Polsce było jak najgorszej , byleby tylko ich ukochana partia doszła do władzy.
Mi sie zdaje, ze nikt nie chce zeby bylo jak najgorzej tylko jesli sie potrafi pomyslec to sie wie, ze musi byc zle, i ze czekaja nas ciezkie czasy. Wlasciwie duzo glowkowac nie trzeba zeby do takich wnioskow dojsc, Tusk wciska gadki szmatki, ze jest super, rozbudowuje Polske na zapozyczonej kasie (czym tu sie ....a chwalic!) a dlug rosnie i rosnie. Jak dalej Polska sie bedzie rozwijala w takim tempie to pomysl jak sie dlug rozwinie. A czy jesli bysmy przyhamowali z rozwojem to jestesmy w stanie chociaz wyjsc na zero? Bo juz nie mowie, zeby wyjsc tak aby ten dlug zaczac splacac
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 12.10.2011 o godz. 15:22.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.