Temat
:
Motoryzacja/Samochody/Spalanie
Wyświetl pojedynczy post
oldbiezanow
Senior Member
Od: 12.2005
Offline
#
1186
12.10.2011, 15:03
Orientuje się ktoś z was może czy Ibiza II FL 1,4 60KM wychodziła bez wspomagania kierownicy?
TYLKO WISŁA
oldbiezanow
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do oldbiezanow
Znajdź inne posty napisane przez oldbiezanow