Dziwne, że przed wybudowaniem stadionu nie zapytali:
Czy korzystałbyś z toalet na przy Reymonta?
- Tak, za każdym razem!
- Na siusiu tak, ale kupki już nie zrobię.
- Nie, mieszkam blisko i zawsze przed meczem załatwiam się w domu.
- Nie, ponieważ nie ufam, że deska będzie czysta.
- Mam prostatę, więc i tak mi nie dogodzicie.