Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
staszek001
Senior Member
 
 
Od: 04.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7068
Stary 12.10.2011, 14:22
Dziwne, że przed wybudowaniem stadionu nie zapytali:

Czy korzystałbyś z toalet na przy Reymonta?
  • Tak, za każdym razem!
  • Na siusiu tak, ale kupki już nie zrobię.
  • Nie, mieszkam blisko i zawsze przed meczem załatwiam się w domu.
  • Nie, ponieważ nie ufam, że deska będzie czysta.
  • Mam prostatę, więc i tak mi nie dogodzicie.
Odpowiedz cytując