martin_6 napisał(a):

|
To akurat nie jest cecha tylko tego środowiska. Za rządów PiS-u Żakowski otwarcie napisał (albo powiedział), że życzy polskiej gospodarce jak najgorzej, jeśli tylko pozwoli to odsunąć Kaczyńskiego od władzy.
|
Tylko że wyznawcy PiS uważają się za patriotów i Polaków innych wyzywając od najgorszych, wytykając im że nie są Polakami, i jednocześnie Ci sami ludzie chcą aby w Polsce było jak najgorszej , byleby tylko ich ukochana partia doszła do władzy.