gosc2332 napisał(a):

|
Po 1. nie jestem żadnym wyznawcą, Palikota, Tuska. Po 2. Wiem co życzą PiSowcy Polsce, bo umiem czytać i widzę co piszą, nawet chyba tutaj były takie wpisy, a na stronach co podałem wyżej jest pełno takich wpisów, więc nie mów mi że nie wiem. No chyba że czekanie na kryzys i na to żeby rządowi się nic nie udało i wszystko się zawaliło by Polacy w końcu na PiS chcieli głosować to życzenie jak najlepiej.
|
To akurat nie jest cecha tylko tego środowiska. Za rządów PiS-u Żakowski otwarcie napisał (albo powiedział), że życzy polskiej gospodarce jak najgorzej, jeśli tylko pozwoli to odsunąć Kaczyńskiego od władzy.