Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14645
Stary 12.10.2011, 13:58
gosc2332 napisał(a):Wyświetl post
Po 1. nie jestem żadnym wyznawcą, Palikota, Tuska. Po 2. Wiem co życzą PiSowcy Polsce, bo umiem czytać i widzę co piszą, nawet chyba tutaj były takie wpisy, a na stronach co podałem wyżej jest pełno takich wpisów, więc nie mów mi że nie wiem. No chyba że czekanie na kryzys i na to żeby rządowi się nic nie udało i wszystko się zawaliło by Polacy w końcu na PiS chcieli głosować to życzenie jak najlepiej.
To akurat nie jest cecha tylko tego środowiska. Za rządów PiS-u Żakowski otwarcie napisał (albo powiedział), że życzy polskiej gospodarce jak najgorzej, jeśli tylko pozwoli to odsunąć Kaczyńskiego od władzy.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!