wislak68, jesteś z PiS, więc co by się nie działo będziesz ich bronił
Arapaho napisał(a):

|
NIe zgodze się z wypowiedzią Sambo ze prezes życzy Polsce wariantu węgierskiego tj.krachu.Nigdzie tak nie powiedział
|
To że on tak nie powiedział, nie znaczy że jego wyznawcy tego właśnie Polsce życzą, życzą jak najgorzej i modlą się tylko aby było jak najgorzej byle by ukochany PiS i Kaczyński doszli do władzy.
Jszcze mam takie pytanie, ilu z was czytuje niezalezna.pl, salon24.pl, niepoprawni.pl itp. / bo niektóre wasze komentarze są jakby żywcem z takich stronek, wszystko już tam czytałem.