Wyświetl pojedynczy post
gosc2332
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14640
Stary 12.10.2011, 13:08
wislak68, jesteś z PiS, więc co by się nie działo będziesz ich bronił


Arapaho napisał(a):Wyświetl post
NIe zgodze się z wypowiedzią Sambo ze prezes życzy Polsce wariantu węgierskiego tj.krachu.Nigdzie tak nie powiedział
To że on tak nie powiedział, nie znaczy że jego wyznawcy tego właśnie Polsce życzą, życzą jak najgorzej i modlą się tylko aby było jak najgorzej byle by ukochany PiS i Kaczyński doszli do władzy.

Jszcze mam takie pytanie, ilu z was czytuje niezalezna.pl, salon24.pl, niepoprawni.pl itp. / bo niektóre wasze komentarze są jakby żywcem z takich stronek, wszystko już tam czytałem.
Ostatnio edytowane przez gosc2332 : 12.10.2011 o godz. 13:20.