WislaOnly napisał(a):

|
Muszą być niesamowite warunki i okazje ku temu, żeby nasz klub zrobił transfer gotówkowy, jak Melikson czy Jovanović.
|
Dokładnie o tym napisałem. Biton może być właśnie taką okazją.
do
Merkury : pozdrawiam wiecznego pesymistę, co widzi wyłącznie "czerwone światło dla Wisły".
__________________________________________________ ________________________________
PS.Na sczęście przyszłość jest otwarta, a jak będzie zobaczymy w kolejnych okienkach transferowych.