Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51542
Stary 12.10.2011, 12:57
WislaOnly napisał(a):Wyświetl post
Muszą być niesamowite warunki i okazje ku temu, żeby nasz klub zrobił transfer gotówkowy, jak Melikson czy Jovanović.
Dokładnie o tym napisałem. Biton może być właśnie taką okazją.

do Merkury : pozdrawiam wiecznego pesymistę, co widzi wyłącznie "czerwone światło dla Wisły".
__________________________________________________ ________________________________

PS.Na sczęście przyszłość jest otwarta, a jak będzie zobaczymy w kolejnych okienkach transferowych.
Ostatnio edytowane przez milosz : 12.10.2011 o godz. 13:04.
Odpowiedz cytując