saklak1906 napisał(a):

Kaczynski dla wlady sprzedal by matke.
W sprawie Merkel to trzeba byc debilem zeby takie insynuacje kierowac pod adresem kanclerz .
Kaczynskiemu mazy sie panstwo totalitarne, podpozatkowane tylko jednej idei- Kaczynizmu.
Dlugo dlugo nie a potem wcale, Jarek do wladzy nie dojdzie nigdy bo jego elektorat wymiera reguralnie z roku na rok, a mlodzi maja troche inna wizje przyszlej Polski.
|
Dlaczego mierzysz Kaczyńskiego własną miarą

? Jezeli Ty być sprzedał własną matkę dla czegokolwiek, to nie znaczy, że inni mają tak samo.....
Pozostałe Twoje wpisy które zaczerniłem i zostawiłem zasługują tylko na politowanie. Żal mi Cię - jak widać mózg u niektórych ludzi zanika - nie jesteś w stanie podać żadnego merytorycznego argumentu na uzasadnienie tez, które usłyszałeś lub przeczytałeś w mediach - o zdolności umysłowe zwane analitycznymi Cię nie podejrzewam. To co napisałeś powyżej jest po prostu stekiem chamskich pomówień zwykłego gówniarza, który nie rozumie takich pojęć "totalitaryzm", o znajomości ojczystego języka nie wspominam. Ot palikotowy elektorat....