Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14637
Stary 12.10.2011, 12:51
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Kaczynski dla wlady sprzedal by matke.

W sprawie Merkel to trzeba byc debilem zeby takie insynuacje kierowac pod adresem kanclerz .

Kaczynskiemu mazy sie panstwo totalitarne, podpozatkowane tylko jednej idei- Kaczynizmu.

Dlugo dlugo nie a potem wcale, Jarek do wladzy nie dojdzie nigdy bo jego elektorat wymiera reguralnie z roku na rok, a mlodzi maja troche inna wizje przyszlej Polski.
Dlaczego mierzysz Kaczyńskiego własną miarą ? Jezeli Ty być sprzedał własną matkę dla czegokolwiek, to nie znaczy, że inni mają tak samo.....

Pozostałe Twoje wpisy które zaczerniłem i zostawiłem zasługują tylko na politowanie. Żal mi Cię - jak widać mózg u niektórych ludzi zanika - nie jesteś w stanie podać żadnego merytorycznego argumentu na uzasadnienie tez, które usłyszałeś lub przeczytałeś w mediach - o zdolności umysłowe zwane analitycznymi Cię nie podejrzewam. To co napisałeś powyżej jest po prostu stekiem chamskich pomówień zwykłego gówniarza, który nie rozumie takich pojęć "totalitaryzm", o znajomości ojczystego języka nie wspominam. Ot palikotowy elektorat....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!