Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7072
Stary 12.10.2011, 11:55
Ja tam go lubie

Zreszta niewazne co mowi, wazne, ze zaczyna widac jego reke w grze druzyny. Nawet krzykacze z weszlo wysilili sie na jakis komentarz o zabarwieniu pozytywnym. Poza Kuba, Lewandowskim, ktorzy ponizej pewnego poziomu nie schodza po tym meczu trzeba wyroznic Polanskiego - umiejetnie przerywal wszelki zalazki akcji Bialorusinow i bylo to widoczne choc zazwyaczaj gra defensywnego pomocnika pozostaje niezauwazalna.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując