Ja tam go lubie
Zreszta niewazne co mowi, wazne, ze zaczyna widac jego reke w grze druzyny. Nawet krzykacze z weszlo wysilili sie na jakis komentarz o zabarwieniu pozytywnym. Poza Kuba, Lewandowskim, ktorzy ponizej pewnego poziomu nie schodza po tym meczu trzeba wyroznic Polanskiego - umiejetnie przerywal wszelki zalazki akcji Bialorusinow i bylo to widoczne choc zazwyaczaj gra defensywnego pomocnika pozostaje niezauwazalna.