Arapaho napisał(a):

NIe zgodze się z wypowiedzią Sambo ze prezes życzy Polsce wariantu węgierskiego tj.krachu.
Nigdzie tak nie powiedział więc proponuje nie manipulowac jego słowami podobnie jak w sprawie Merkel.
|
Kaczynski dla wlady sprzedal by matke.
Liczy dokladnie na to samo co sie stalo na Wegrzech bo inaczej nie ma szans na dojscie do wlady, liczy na mega kryzys gospodarczy ktory pozwoliby przejac wladze. Liczy na wladze absolutna ale sie przeliczy.
W sprawie Merkel to trzeba byc debilem zeby takie insynuacje kierowac pod adresem kanclerz, albo kogo kolwiek z rzadu innego kraju.Ta to sobie moze napisac ale o Bialorusi i o Lukaszence.
Jak ma dowody to niech powie od A do Z a nie wiem ale nie powiem.Oczywista oczywistos nic innego.
Kaczynskiemu mazy sie panstwo totalitarne, podpozatkowane tylko jednej idei- Kaczynizmu.
Dlugo dlugo nie a potem wcale, Jarek do wladzy nie dojdzie nigdy bo jego elektorat wymiera reguralnie z roku na rok, a mlodzi maja troche inna wizje przyszlej Polski, Polski nowoczesnej a nie sredniowiecznej gdzie ksiad na to alfa i omega.