Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2786
Stary 12.10.2011, 11:48
Nie wiem, czy tylko ja mam takie wrażenie, ale odkąd pojawił sie shutbox, aktywność na forum zmalała. Może poza shutboxem. Aż sie zdziwiłem, że np. temat dotyczący meczu Legia-Wisła był dużo bardziej popularny na forum wojskowych niż na naszym.

Może ludzie się "wypstrykują" pisząc w shutboxie - ale to nie pozwala prowadzić dyskusji tym , co logują sie raz na jakiś czas. A może po prosotu ich denerwuje to, że shutbox i relacja wyskakuje zawsze na poczatku forum rozwalajac komfort przeglądania (do niedawna nie wiedziałem, ze to sie da wyłączyć, i zapewne wiekszość standardowych userów też nie wie)
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując