Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14630
Stary 12.10.2011, 10:02
Trudno się nie zgodzić z twierdzeniem że Jarosław jest najwięszą zaleta , jak i największą wadą PIS-u. To na niego głosuje 30% głosujących wyborców a 90% głosujących na inne partie głosuje przecwiko niemu. Nie ma mozliwośći przeskoczyć 30% , ale bez niego PIS nie będzie istniał.
NIe zgodze się z wypowiedzią Sambo ze prezes życzy Polsce wariantu węgierskiego tj.krachu.Nigdzie tak nie powiedział więc proponuje nie manipulowac jego słowami podobnie jak w sprawie Merkel.
Wyraźnie powiedział że czeka na sytuację że działania aktualnej władzy na niekorzysć kraju wyjdą na jaw , odwróci sie tendencja w mediach na jego korzysć i dojdzie do sytuacji podobnej jak w Budapeszcie tzn.przejęcia władzy bez potrzeby tworzenia koalicji parlamentarnej.
Oczywiście jak to zwykle bywa w przypadku analizy wypowiedzi Jarka włos jest zawsze dzielony na czwory i każdy wyraz poddawany jest wnikliwej analizie w 99% na jego niekorzysć.
Inna jest sprawa czy jest ten wariant możliwy. Uważam ze jednak Orban jest medialnie znacznie lepszy od JK i to mu znacznie ułatwiło sprawy.
Zobaczymy co sie stanie za 2 lata , ale najgorszy możliwy wariant to rezygnacja JK z przywództwa, wtedy radio maryjny PIS marginalizuje się do 10%,reszta PIS łaczy się z PJN i częścią PO (Gowin ,Schetyna) powstaje nowa partia ,PO (Tuskowe i Grabarczyka) leci pysk i władze przejmują połączoni komuniści i Palikot .

A tak naprawdę ciekawe jest co kombinuje JK w kontekście sprawdzonej informacji i podanej wczoraj przez Ziemkiewicza że na tydzień przed głosowaniem Jk i sztab wyborczy podczas autoryzacji wywiadu w Neewsweku (bodajże) przy zaskoczeniu dziennikarza prowadzącego - zaostrzają ton wypowiedzi na temat Merkel i specjalnie podtrzymuja temat we wtorek po debacie z Lisem
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej