|
Ja sobie myślę tak:
Zamiast szukać starych wypalonych piłkarzy zagranicznych, czy innych "nazwisk które przyciągną na trybuny"
lepiej wykorzystać okazję, że Kuba jest niezadowolony w Dortmundzie i ściągnąć go z powrotem.
Legia mogła się wykosztować na dziada Ljuboje który robi różnicę, my się wykosztujmy na jednego z nielicznych Polaków którzy to robią.
Plusy:
Kuba zadowolony bo wraca do klubu z którym się identyfikuje, regularnie gra i jest gotowy na Euro. A przy tym dobrze zarabia.
Wisła zyskuje świetnego skrzydłowego, aplauz kibiców, a Kuba przyciąga ludzi na trubuny bardziej niż podstarzały stranieri.
Chyba nie muszę dodawać : skrzydła Melikson - Błaszczykowski - miazga.
. .
|