Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
grzesiek9000
Member
Od: 03.2010
Offline
#
7062
11.10.2011, 22:28
rasel1906
napisał(a):
Smuda przed chwila orzekł w TV że w listopadzie gramy ze Zwiazkiem Radzieckim hmmm
No jak matury nie ma, to skąd ma wiedzieć, że ZSRR się rozpadło
Ostatnio edytowane przez grzesiek9000 : 11.10.2011 o godz. 22:32.
grzesiek9000
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do grzesiek9000
Znajdź inne posty napisane przez grzesiek9000