Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23941
Stary 11.10.2011, 21:39
Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie . Dziś przekroczyłem prędkość dokładnie o 48 km . Szanowny Pan władza chciał mnie ukarać mandatem w wysokości 800 zł za przekroczenie prędkości oraz brakiem gaśnicy. Z tego co się orientuje to do 50 km jest 400 zł ? Czy może już weszły nowe przepisy?
http://wykroczenia.wieszjak.pl/wykro...ow-2011.html,2

Widocznie chceili cie w ch.... zrobić albo nie wiesz za co miałeś dostać to 800 zł. Przyjąłeś?
Odpowiedz cytując