Marcinnno napisał(a):

|
Mam pytanie . Dziś przekroczyłem prędkość dokładnie o 48 km . Szanowny Pan władza chciał mnie ukarać mandatem w wysokości 800 zł za przekroczenie prędkości oraz brakiem gaśnicy. Z tego co się orientuje to do 50 km jest 400 zł ? Czy może już weszły nowe przepisy?
|
http://wykroczenia.wieszjak.pl/wykro...ow-2011.html,2
Widocznie chceili cie w ch.... zrobić albo nie wiesz za co miałeś dostać to 800 zł. Przyjąłeś?