Wyświetl pojedynczy post
szczepek19
Senior Member
 
Od: 01.2010
Skąd: okolice Wieliczki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11103
Stary 11.10.2011, 21:04
http://www.youtube.com/watch?v=5KgwYYy9Oio zwróćcie na strzelca 1 i 5 bramki ( Mike Havenaar 16 ), facet gra w bardzo przeciętnym klubie J-League i jest wart niecały milion €, o ile się nie mylę to v-ce lider strzelców ligi japońskiej, przydałby się taki napastnik, wysoki
Ostatnio edytowane przez szczepek19 : 11.10.2011 o godz. 21:06.
Wisła to jest potęga ! Wisła Najlepsza jest ! Wisłę trzeba szanować ! Wisłę ten nasz TS !
Odpowiedz cytując