Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23939
Stary 11.10.2011, 21:03
Mam pytanie . Dziś przekroczyłem prędkość dokładnie o 48 km . Szanowny Pan władza chciał mnie ukarać mandatem w wysokości 800 zł za przekroczenie prędkości oraz brakiem gaśnicy. Z tego co się orientuje to do 50 km jest 400 zł ? Czy może już weszły nowe przepisy?
Odpowiedz cytując