|
Dużo to za niego nie weźmiesz, ale nie sprzedawaj na części chodź jakbyś podał jakiej firmy dysk oraz ramy to można by je pojedynczo sprzedać .Za dużo za niego nie weźmiesz, jeżeli ramy i dysk dobrej firmy to może 200-300 zł i to może nie, a lapek do ilu?
|