kris_ napisał(a):

No toś dowalił. Osobie powracającej na siłownię tak obciążający układ nerwowy trening? Przecież to wypadałoby mieć
przynajmniej bite 2 lata wcześniejszego treningu, żeby robić po 8 serii podciągania i martwego na jednej sesji nie katując jednocześnie organizmu...