Wyświetl pojedynczy post
Pawlolek
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1400
Stary 11.10.2011, 19:35
kris_ napisał(a):Wyświetl post
@Serwatkus
Jeśli chcesz to możesz spróbować metody shotgun, ciekawa odskocznia od typowych treningów, a przy tym bardzo skuteczna.
http://t-motywator.blogspot.com/2009...a-shotgun.html
No toś dowalił. Osobie powracającej na siłownię tak obciążający układ nerwowy trening? Przecież to wypadałoby mieć przynajmniej bite 2 lata wcześniejszego treningu, żeby robić po 8 serii podciągania i martwego na jednej sesji nie katując jednocześnie organizmu...
Odpowiedz cytując