Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
PrawdziwośćDlaGry
Senior Member
Od: 10.2008
Skąd: z kątowni
Offline
#
1398
11.10.2011, 19:29
pietras1234
napisał(a):
Ładował ktoś NOX Pumpa od Doriana? Klepie dobrze?
miałem testowe próbki i nie klepał jakoś szczególnie, ale zależy od organizmu. po 2 który to suplement przed treningowy w Twojej karierze?
PdG.
TYLKO WISŁA!
PrawdziwośćDlaGry
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PrawdziwośćDlaGry
Znajdź inne posty napisane przez PrawdziwośćDlaGry