Serwatkus napisał(a):

A dlaczego nie split? FBW jest dobry dla początkujących, oraz do powracających po przerwie przez pierwsze 2 tygodnie. Jak chcesz zrobić konkretną formę to warto rozdzielić partie, bo na splicie się tylko przetrenujesz, a mięśnie nie będą w stanie się regenerować
