Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1394
Stary 11.10.2011, 17:17
Serwatkus napisał(a):Wyświetl post
Ma to wogole sens?
A dlaczego nie split? FBW jest dobry dla początkujących, oraz do powracających po przerwie przez pierwsze 2 tygodnie. Jak chcesz zrobić konkretną formę to warto rozdzielić partie, bo na splicie się tylko przetrenujesz, a mięśnie nie będą w stanie się regenerować
Odpowiedz cytując