Voin napisał(a):

|
studenci rozpoczęli rok akademicki, a duża część z nich będzie pewnie chciała się wybrać na mecz Wisły.
|
Choćby ja!
Dzisiaj w okolicach godziny 14 byłem po bilet na Fulham na G2. O ile parę osób kupowało bilety na mecz LE, o tyle, przy kasach na Jagiellonię świeciło pustkami.