Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7062
Stary 11.10.2011, 15:45
Voin napisał(a):Wyświetl post
studenci rozpoczęli rok akademicki, a duża część z nich będzie pewnie chciała się wybrać na mecz Wisły.
Choćby ja!

Dzisiaj w okolicach godziny 14 byłem po bilet na Fulham na G2. O ile parę osób kupowało bilety na mecz LE, o tyle, przy kasach na Jagiellonię świeciło pustkami.
Odpowiedz cytując