Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Voin
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7061
Stary 11.10.2011, 15:12
Myślę, że będzie więcej ludzi niż przeważnie, bo studenci rozpoczęli rok akademicki, a duża część z nich będzie pewnie chciała się wybrać na mecz Wisły.
Odpowiedz cytując