Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#951
Stary 11.10.2011, 15:11
PiotrG napisał(a):Wyświetl post
Wcześniej komornik zajął ten herb, bo ŁKS miał długi.
Co do Legii - nie tyle kwestia dogadania, co klub po prostu chciał używać herbu-trumny, a kibice chcieli herbu CWKSu. Jak się później okazało, żadnych problemów z jego użytkowaniem nie było.

To już 14 lat, obecny herb Wisły Kraków SA jest znacznie bardziej rozpoznawalny w Polsce i w Europie, niż herb TS Wisła. O Białą Gwiazdę na koszulkach można walczyć, zmiana herbu to jednak byłby cios marketingowy. Tak jak Legię większość kojarzyła z herbem CWKS, tak samo nas kojarzy się z herbem Wisły Kraków SA.
I takie też były postulaty. Nikt nie wnioskował o zniesienie logo SA, bo nikomu nie zależało na wojnie ze spółką. Logo miało być bez przeszkód używane na materiałach promocyjnych, biletach itd., natomiast kibice chcieli, żeby tylko ta historyczna Biała Gwiazda wróciła na koszulki. Jak do tej pory, bez skutku, a jedyny odzew w tej sprawie od prezesa wyglądał tak, jak wklejony tutaj mail. On niczego nie obiecywał, więc dla niego nie ma tematu. Ciężko o konstruktywną dyskusję z kimś, kto prezentuje takie stanowisko. Może Pogorzelczyka zastąpi ktoś przychylniej traktujący kibiców Wisły i uda się do tematu powrócić.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując