Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14610
Stary 11.10.2011, 13:54
Skipper napisał(a):Wyświetl post
Ten gość zwyczajnie chciał do Sejmu wejść, a Uważam Rze zwyczajnie mu to ułatwiło publikując z nim dwustronnicowy wywiad w ostatnim numerze przed wyborami.

Gość generalnie ma pretensje, że po tym jak sam ustalił cenę koncesji na 300-400k, kolejny geolog zrobił to samo, tzn. nie zmienił ceny. Hipokryzja? Możliwe. Przydało by się stanowisko drugiej strony, czyli obecnego krajowego geologa.
Chłopie opanuj się - jezeli na początku nie wiesz czy coś pod tą ziemią, a jest ktoś kto na własny koszt chce pod tą ziemią czegoś szukać - to nie ustalasz mu ceny koncesji poszukiwawczej na wysokości 10 mln zł tylko niską, aby zachęcić do poszukiwania.

Gdy wiesz już, że jednak pod tą ziemią coś jest, to następnym ustalasz już koncesję (większy stopień prawdopodobieństwa znalezienia czegokolwiek) na kwotę wyższą. No i nie wydajesz setki koncesji każdemu kto się zgłosi, bo małe spółeczki ktoś może przejąć, a koncesji się samej nie sprzeda...
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!