Wyświetl pojedynczy post
...:::Mi$iek:::...
Junior Member
 
Od: 09.2003
Skąd: Wola-Duchacka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3779
Stary 11.10.2011, 12:34
Sprzedam póltoraroczną Nokie e66. Widoczne ślady użytkowania, stan techniczny BDB.
Odpowiedz cytując