Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
...:::Mi$iek:::...
Junior Member
Od: 09.2003
Skąd: Wola-Duchacka
Offline
#
3779
11.10.2011, 12:34
Sprzedam póltoraroczną Nokie e66. Widoczne ślady użytkowania, stan techniczny BDB.
...:::Mi$iek:::...
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ...:::Mi$iek:::...
Znajdź inne posty napisane przez ...:::Mi$iek:::...