Mareq napisał(a):

Pisior nie pisior , jest w temacie chyba zdecydowanie bardziej niż Ty. Gość przedstawia konkretne argumenty.
Chyba że pochwalisz się referencjami lub kontrargumentacją.
|
Ten gość zwyczajnie chciał do Sejmu wejść, a Uważam Rze zwyczajnie mu to ułatwiło publikując z nim dwustronnicowy wywiad w ostatnim numerze przed wyborami.
Gość generalnie ma pretensje, że po tym jak sam ustalił cenę koncesji na 300-400k, kolejny geolog zrobił to samo, tzn. nie zmienił ceny. Hipokryzja? Możliwe. Przydało by się stanowisko drugiej strony, czyli obecnego krajowego geologa.