Wyświetl pojedynczy post
Skipper
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: South Bronx

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14607
Stary 11.10.2011, 12:29
Mareq napisał(a):Wyświetl post
Pisior nie pisior , jest w temacie chyba zdecydowanie bardziej niż Ty. Gość przedstawia konkretne argumenty.
Chyba że pochwalisz się referencjami lub kontrargumentacją.
Ten gość zwyczajnie chciał do Sejmu wejść, a Uważam Rze zwyczajnie mu to ułatwiło publikując z nim dwustronnicowy wywiad w ostatnim numerze przed wyborami.

Gość generalnie ma pretensje, że po tym jak sam ustalił cenę koncesji na 300-400k, kolejny geolog zrobił to samo, tzn. nie zmienił ceny. Hipokryzja? Możliwe. Przydało by się stanowisko drugiej strony, czyli obecnego krajowego geologa.
everybody on earth wanna rap