Wyświetl pojedynczy post
gosc2332
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14593
Stary 11.10.2011, 09:23
Że tak głupio zapytam, po co bawicie się dalej w te przepychanki kto lepszy ? takie porównania i tak mijają się z celem co kto zrobił, ważne co kto mógł zrobić a nie zrobił. Kaczyński mógł sobie pozwolić na obniżkę podatków, ale potem też by je musiał podnieść, takie życie, i nie miałbym mu tego za złe, bo to by było logiczne w takich czasach. A teraz takie przepychanki nie mają już sensu bo przez 4 lata i tak nic się nie zmieni, bo na 99,999999999999999999999999999999999% nie ma szans na wcześniejsze wybory.