|
Junior Member
Offline
|
#7050

11.10.2011, 07:21
|
Cytat:
|
Kupiłem bilet na C, ale zgubiłem to potwierdzenie. Mam za to paragon. Mam iść na R22 z KK i paragonem żeby mi wydrukowali jeszcze raz potwierdzenie? Mogą być problemy z wpuszczeniem na C bez tego papierka? Wcześniej wchodziłem dwa razy na C i mi tego nie sprawdzali, ale na innych sektorach zawsze. Nie wiem czy jest sens ryzykować, oni mogą to wydrukować jeszcze raz?
|
Może to ten http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=8334
|
|