Wyświetl pojedynczy post
marian3a
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: D.T./UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14590
Stary 11.10.2011, 04:29
Adam.M79 napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że jednak dalej lubicie tracić czas na przekonanie do swoich poglądów ludzi o przeciwnych poglądach, zamiast rozmawiać co wspólnie da się zrobić dla ruchu kibicowskiego. To tak jakby Tusk przekonywał Kaczyńskiego i odwrotnie.Szkoda. Zatem dalej traćcie czas na spory do niczego nie prowadzące.
szkoda rozmawiać, lepiej zacząć działać !
Trzeba pojechać do warszawy i rozp*erdolić to całe grono wzajemnej adroacji
a tak serio to ciekawe bo chyba wszyscy zapomnieli ... Korwin coś mówił że będzie próbował unieważnić wybory... jak się sprawa ma na dzień dzisiejszy ?