Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14587
Stary 11.10.2011, 00:26
Nie będziesz cytował członka rządu bo ....?

Historyjka w wielkim skrócie wygląda tak:
1) SLD podpisuje umowę z RosUkrEnergo i wydaje się im że wszystkich przekręcili i w ogóle są Wielkim Szu,
2) Okazuje się że jednak nie do końca bo Gazprom to nie jest Sierotka Marysia,
3) Władzę przejmuje PiS i... nie robi nic w sprawie dywersyfikacji, natomiast w ostatniej chwili minister nie ma czasu zapoznać się z umową (sic!!!!) i rekomenduje jej podpisanie (sic! do kwadratu).
4) w 2007 władzę przejmuje PO i zastaje umowę podpisaną na lata. Przygotowuje projekt gazoportu, który ma obsłużyć 1/3 polskiego zapotrzebowania na gaz. BTW, parę dni temu Komisja Europejska przeznaczyła prawie 1 mld dofinansowania na ten projekt.

wolfy - ja dobrze wiem co piszę - chcę sprowadzić (choć częściowo) tą dysputę na merytoryczne tory. Jak ktoś jednak będzie chciał odczytać w moich postach treści satanistyczne to też je znajdzie.
c.d.n.