1q2 napisał(a):

Brawo, brawo - kolejny podnosi poziom merytoryczny. Pogratulować.
Dobrze chłopaki, że się wspieracie. To naprawdę wzruszające. Szkoda, że poza tym nic na temat, nie odpowiecie innym na posty - ale przecież i tak macie
defaultowo rację.
Kiedyś by Was zbanowano - dobre. Mocne. Rzutkie i nie miałkie.
Kto by tam na jakieś punkty odpisywał frajerom. Przecież nie na tym polega polityka, żeby mieć jakieś argumenty, podawać jakieś dane. Polityka to emocje - moja drużyna kontra te tępe... Wiadomo. Polityka to Palikot z wibratorem, Premier w autobusie. Polityka to prawdzie problemy: kastrowanie pedofili, walka z kibolami.
Nie sądziłem, że ktokolwiek rozgarnięty poprze trolla. Ale widać, że najważniejsza jest reprezentowana opcja, bo poziom już niekoniecznie.