Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14581
Stary 10.10.2011, 23:42
1q2 napisał(a):Wyświetl post
(...)
Brawo, brawo - kolejny podnosi poziom merytoryczny. Pogratulować.
Dobrze chłopaki, że się wspieracie. To naprawdę wzruszające. Szkoda, że poza tym nic na temat, nie odpowiecie innym na posty - ale przecież i tak macie defaultowo rację.

Kiedyś by Was zbanowano
- dobre. Mocne. Rzutkie i nie miałkie.

Kto by tam na jakieś punkty odpisywał frajerom. Przecież nie na tym polega polityka, żeby mieć jakieś argumenty, podawać jakieś dane. Polityka to emocje - moja drużyna kontra te tępe... Wiadomo. Polityka to Palikot z wibratorem, Premier w autobusie. Polityka to prawdzie problemy: kastrowanie pedofili, walka z kibolami.


Nie sądziłem, że ktokolwiek rozgarnięty poprze trolla. Ale widać, że najważniejsza jest reprezentowana opcja, bo poziom już niekoniecznie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.10.2011 o godz. 23:48.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!