Wyświetl pojedynczy post
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14567
Stary 10.10.2011, 21:24
krzykacz napisał(a):Wyświetl post
, a prawda jest taka, że kibicem jest tylko ten kto ma regularny kontakt z R22, lub nie może go mieć z obiektywnych względów (zakład karny, emigracja, bieda), a nie ten kto kupi dekoder i pisze mądrości na forum.
Widzę, że pojawiła się kolejna definicja kibica Wisły - dodam ją do swojej kolekcji . Pytanie: czy osoba, która mieszka np. w Szczecinie i czuje się od wielu lat kibicem Wisły (przyjeżdża na R22np. raz do roku + jedzie na mecze klubu, gdy gra w pobliżu) jest tym kibicem czy nie? Jeśli nie to co powinna zrobić żeby nim być?

Dla jasności nie piszę o sobie - to tylko wymyślony przykład..