krzykacz napisał(a):

|
, a prawda jest taka, że kibicem jest tylko ten kto ma regularny kontakt z R22, lub nie może go mieć z obiektywnych względów (zakład karny, emigracja, bieda), a nie ten kto kupi dekoder i pisze mądrości na forum.
|
Widzę, że pojawiła się kolejna definicja kibica Wisły - dodam ją do swojej kolekcji

. Pytanie: czy osoba, która mieszka np. w Szczecinie i czuje się od wielu lat kibicem Wisły (przyjeżdża na R22np. raz do roku + jedzie na mecze klubu, gdy gra w pobliżu) jest tym kibicem czy nie? Jeśli nie to co powinna zrobić żeby nim być?
Dla jasności nie piszę o sobie - to tylko wymyślony przykład..